RSS

Projekt PIXELE -drukujznizke.pl

banner

Dzień dobry!

Jesteś właścicielem firmy? Super!

Większość przedsiębiorców myśli, że wielkie billboardy, ulotki, plakaty i wyszukane reklamy w Internecie przyniosą im sukces i wielkie pieniądze. Nie zawsze dominujące trendy w marketingu są sprawdzone.
Siedem lat temu, w Anglii, młody student stworzył specjalną stronę, która służyła brytyjskim firmom. Jego wizja była prosta i jasna – strona zawierała milion pikseli podzielonych na obszary po 10 x 10 pikseli.  Reklamę firmy umieszczano na powierzchni minimum 10 x 10 pikseli. Ten obszar był jednocześnie linkiem do strony promującej daną firmę. Może się to wydawać śmieszne i absurdalne, ale po roku działalności strona przyniosła gigantyczne dochody a obroty firm zwiększyły się wielokrotnie.
Dlaczego dotychczas w Polsce było to niemożliwe? Polskiego przedsiębiorcę hamowała zazdrość. Nie do pomyślenia było, że wykupi jakąś reklamę w Internecie i tym samym wzbogaci właściciela strony. To typowy błąd naszej polskości – nie myślimy przyszłościowo. W przypadku Wielkiej Brytanii każdy wyszedł na plus – właściciel strony jednorazowo zarobił ogromne pieniądze. Przedsiębiorcy natomiast zyskali reklamę na kilka lat, zwiększając tym samym dochody własnych firm. Dlaczego taki sukces? Nikt tam nie myślał o sukcesie rywala tylko o swoim własnym
Polska jest już gotowa na tego typu inicjatywę. Co proponujemy?
Wykupuje Pan/i miejsce na pikselowej tablicy zamieszczonej na stronie

http://pixele.drukujznizke.pl/ .

Sam portal, drukujznizke.pl, zajmuje się reklamą firm w Internecie. Wiadomo – nic nie ma za darmo. Właściciel strony tak samo jak Pan/i jest przedsiębiorcą – oboje liczycie na sukces!
Jaki jest koszt takiej reklamy? Malutki obszar (10×10 pikseli) kosztuje 100zł. Możesz wykupić dowolną ilość powierzchni na pikselowej tablicy. Na jednej stronie można zapoznać się z wieloma przedsiębiorstwami.
Nadal wątpisz? To dobrze, bo świadczy to o tym, że myślisz krytycznie. Kalkulujesz zyski i straty. A ja gwarantuję, że na tego typu reklamie nie stracisz. Możesz tylko i wyłącznie zyskać.
Pomyśl o swoim sukcesie!

monika.masiul-kaminska@drukujznizke.pl

banner

siatka

Advertisements
 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: